Ťažké závesy v tvojom vnútri

Odostrela si ťažké závesy zakrývajúce obrovské okno a výhľad na romantickú, jeseňou sfarbenú záhradu. Máš rada ten pohľad. Ešte stále zelená tráva je obsypaná okrom vymaľovanými opadanými listami. V strede je z roka na rok mocnejší a bujnejší gaštan a okolo neho je vytvorený maličký ale vysoký labyrint z brečtanových kerov. Rada sa tam prechádzaš a rada tam zasnene rozjímaš.

Upíjaš si zo svojej rannej kávy a zrazu pocítiš potrebu nadýchať sa toho čerstvého babieletného vzduchu. Spala si dlho a slnko je už dosť vysoko. Odsúvaš sklenené dvere na terase a len tak bosá a v ľahkej nočnej košeli vstúpiš na záhradu. Vôbec nemáš obavy z pohľadov susedov, lebo husté brečtanové bludisko Ti poskytuje jedinečný úkryt a únik. Ešte stále mäkká trávička príjemne masíruje Tvoje chodidlá a šuchotajúce listy trošku šteklia na členkoch. Cítiš sa ako malé dievčatko v nádhernej rozprávke. Počúvaš čičikút nezbedných drozdov a máš chuť tancovať ako víla. Rozpažíš ruky, hlavu zdvihneš do nebies a roztočíš sa ako to len Ty dokážeš. Svet je nádherne farebný a krásne sa točí.

Takmer v tom istom okamihu sa na inak nebesky modrej oblohe objavil malý biely mráčik a spustil sa jemný teplý dážď. Prišlo Ti to neskutočne romantické. S otvorenými ústami si zachytávala príjemné kvapky a ochutnávala ich nasládlu chuť. Usmievaš sa a tešíš sa z krásneho zážitku. Tvoja nočná košieľka pomaly nasakuje vlhkom a priliepa sa Ti k horúcej pokožke. Príjemne Ťa to chladí. Stále sa točíš a tancuješ až si prišla k tomu dominantnému gaštanu.

Trošku sa Ti zakrútila hlava a tak si sa oň pevne oprela. Cez mokré dlane cítiš, ako sa do Teba vlieva jeho storočná energia. Tvoje vnútro ešte viac precítilo tú božskú harmóniu v prírode. Lásku cítiť v každom nádychu, vidieť v každom steble, počuť v každom šeleste.

Ty si si uvedomila, že cez Tvoju košieľku, nalepenú na tele, Ti presvitá všetka Tvoja krása. Pravou rukou skĺzneš po svojich lícach, pere, krku, dekolte, napnutých prsiach, pevných bokoch a skĺzneš cez košieľku medzi roztúžené stehná. Tíško zastoneš a túžobne skĺzneš do trávy. Jej vôňa je podmanivá, cítiš sa v nej ako vo svojej posteli. Všimneš si svoje jemné a hladké nohy, a obidvoma rukami si pohladíš svoje detské kolienka. Zatúžiš ísť ešte vyššie. Tvoje stehienka sa mierne oddialili a vpustili Tvoje dlane až k samotnej nefritovej bráničke. Znova tíško zastoneš a končekmi svojich prstov sa dotkneš vstupných lupienkov. Sú horúce a pulzuje do nich všeobjímajúca rozkoš. Krúžiš v jemných dráhach okolo miesta svojej najväčšej rozkoše. Si pripravená aj na viac. V Tvojom podbrušku sa zachvelo niečo dávno zabudnuté. Ach, ako dávno si sa takto nežne neláskala. Koruna stromu zachytáva všetky kvapky dažďa a jeho prítomnosť prezrádza len šum na jeho listoch. Ten šum sa mieša s Tvojim hlasným stonom. Tvoje prsty zatiaľ jemne nadvíhajú Tvoje lupienky rozkoše, aby prstíky druhej ruky mohli ľahšie vkĺznuť do Tvojho vnútra. Napínaš zadoček a zavlníš bokmi, aby Tvoje bedrá pomohli v roznecovaní ohňa v Tvojom vnútri. Na tvári cítiš príjemnú horúčavu, cítiš ako Ti bije srdce v úpenlivej prosbe a ako sa Tvoje bruško vlní rozkošou. Ako veľmi túžiš po nehe, ako veľmi túžiš po pevnom mužskom tele, ktoré by sa Ťa na chvíľu zmocnilo. Tvoje prstíky tancujú vo vnútri Tvojej lotosovej kvetinky a Ty z rozkoše prestávaš ovládať svoju myseľ.

Zatváraš oči, zakláňaš hlavu, tíško stoneš a ani si nevšimneš ako k Tebe prichádzam. Nečakala si ma a ja som Ťa chcel prekvapiť. Sledujem Ťa už od Tvojho tanca a teraz je vhodná príležitosť Ti preukázať svoju mužskosť. Zhadzujem zo seba mokré oblečenie a sadám si k Tebe. Dotýkam sa Tvojich rozšafných prstíkov a trošku im pomáham s hladením. Zacítila si ma a spoznala. Zmyselne sa usmievaš a v Tvojich čistých očiach cítim túžbu po mojom nefritovom bodci. Nakloním sa k Tebe a opatrne do Tvojej jaskynky túžby vložím svoj bodec. Zhlboka stoneš a ja cítim horúcosť Tvojho rozpáleného vnútra.

Spojenie s Tebou je podmaňujúce, tajomné a hriešne. Cítim, že sa chceš spájať nielen so mnou ale aj s celou prírodou a vytvoriť tak harmonický celok. Zdvíham Ťa zo seba a šepkám Ti do uška, aby si sa postavila, predklonila a rukami oprela o strom Smeješ sa na mojich slovách, ale nebrániš sa tomu. Tvoje ruky sa pevne zapreli o hrubý kmeň gaštana a Tvoj našpúlený zadoček netrpezlivo čakal moje telo. Ale ja ešte do Teba nechcem vojsť.  Odzadu si kľumnem  k Tebe. Oboma rukami jemne odtiahnem Tvoje nežné polovičky a do roztúženého lotosového kvetu vložím svoj jazyk. Je Ti to príjemné. Prehýbaš chrbát, zakláňaš hlavu a ešte intenzívnejšie skúšaš našpúliť svoju nefritovú bráničku. Prstami odťahujem Tvoje mäsité a ružovučké vstupné vrátka a špička môjho jazyka sa zatiaľ venuje Tvojej stále sa zväčšujúcej perličke. Cítim ako z Teba vyteká láva rozkoše. Cítim ako sa Ti rozkošou podlamujú kolená. Tvoje vnútro vzplanulo nekonečnou túžbou prijať ma. Postavím sa za Teba, pohladím Tvoj chrbát a objímem Ťa cez Tvoje pevné a slobodné prsia a prejdem až k Tvojim žensky nádherne zaobleným bokom.  A je to tu. Môj horúci bodec sa zasunul do Teba a Ty si na svojom podbrušku ucítila jeho mužskú silu. Éter napĺňa vôňa našich rozvášnených tiel. Pohybujeme sa v ladných zakázaných pohyboch a do ticha  tohto rána sa prediera jemný tľapot nášho spojenia. Tvoje vzrušenie je už takmer hraničné. Už neovládaš svoj dych a svoj hlas. Úplne sa uvoľňuješ a prežívaš prijímanie mojej mužskej sily cez svoju rozkošnú mušličku a zároveň si uvedomuješ tú silu, ktorá do Teba vstupuje zo stromu cez ruky. Si ako obrovská nádoba, ktorá sa teraz naplnila až po okraj a Ty cítiš, že už každý chvíľku musíš explodovať a omdlieť rozkošou.

Ale nestalo sa to. Všetko to krásne a vášnivé akoby s jesenným vetrom odfúklo. Videl som Ti to v očiach. Bolo v nich niečo, čo neviem opísať a neviem, kde sa to berie. Prestala si. Zhrnula si naspäť svoju vlhkú košieľku a utekala späť k terase. Zatvorila si ju, nedovolila vstúpiť. Zastrela si za sebou tie ťažké závesy. A ja som pochopil, že také isté máš aj okolo svojej duše.