Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Beginning-Hra(Prológ) - | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Beginning-Hra(Prológ)

Tento príbeh je kapitola 1 z 1 v knihe Beginning-Hra

Všetko sa to začalo,len úbohou hrou,no ani jeden z nich netušil,že sa to skončí takto.

 

Keby niekto ešte pred rokom povedal Stelle,že bude šťastná pri arogantnom a sebeckom chlapcovi,vysmiala by sa mu. Jake nebol ani z ďaleka Stellin typ,no predsa sa doňho bezhlavo zamilovala.Ich vzťah zo začiatku vôbec nevyzeral ružovo.Samé hádky a nezhody.Stella vôbec nepochybovala o tom,že sa do Jakea nezamiluje.No časom sa začali zblyžovať a Jake pomotal Stelle hlavu.Nevedela ako sa má pri ňom správať či obliekať.Jediné o čom si bola istá,že vie bolo,že k Jakeovi cítila niečo,čo ešte nikdy k nikomu. Na začiatku bolo všetko také jednoduché,potom sa to skomplikovalo.

 

Jake nikdy netúžil po dlhom vzťahu.Všetky dievčatá mal len na jednu noc,možno na dve ak bola dobrá v posteli.Keď mal 15 rokov a zomrela mu mama začal fajčiť,chodiť poza školu a piť tvrdý alkohol.Neraz zlomil dievčaťu srdce a vôbec ho to nezaujímalo. Jake mal všetko po čom túžil.Dievčatá,bohatstvo,slávu.Všetko,ale preňho stratilo význam,keď spoznal Stellu. Nádherné a milé dievča,ktoré sa nepostavilo do radu dievčat,ktoré sa chceli s Jakeom len vyspať.Ona sa mu narozdiel od ostatných dokázala postaviť a povedať to čo si myslí.Všetko bolo pre Jakea na začiatku také jednoduché,potom stretol Stellu.

Posledné Príbehy Autora
Autorové Značky