SPRCHA

Mám za sebou ťažký deň. Stále sa opakujúca monotónnosť dní. Vonku spaľujúce horko a v duši zvláštne prázdno. Prečo som taká otupená zo života? Čo to nikto nevidí ako túžim po teple mužskej dlane? Ako sa neviem dočkať horúcich pier a povzbudivých slov? Mám hromadu známych a pritom sa cítim tak sama. Chcem, aby to už konečne prestalo, aby sa konečne niečo stalo a ja som mohla milovať plnými dúškami s mužom plným nehy a porozumenia.

Nalejem si malý pohárik bieleho vínka. To ma trošku uvoľní. Možno na chvíľku zabudnem, možno to tak prestanem brať. A idem zo seba zmyť celý dnešok. Už sa teším na sprchu. Vyzliekam zo seba oblečenie a vchádzam za presklené dvere sprchy. Vanička je ešte trochu studená, ale to o chvíľu už nebude pravda. Púšťam na plno vodu. Začína všade stúpať para, nastavujem si tú správnu a najpríjemnejšiu teplotu vody a pustím si prvé kvapky vody na hlavu.

Je to nádherne uvoľňujúce. Kvapky mi zmáčali vlasy a jedna po druhej stekajú po mojom tele. Cítim ich na svojom dekolte, na unavenom chrbte, krížoch, brušku , zadočku a započúvavam sa ako voda podmanivo klopká na zem. Každým dotykom kvapky sa moja pokožka celá vzpružuje napína a uvoľňuje. Je to ako dotyk môjho partnera. Keby tak vedel ako by som potrebovala jeho dlane. Ale teraz tu mám iné teplo. Už sa mi ľahšie dýcha. Nádych je už omnoho hlbší a začínam cítiť zvláštne chvenie až na korienkoch vlasov.

Nanášam si na telo sprchový gél a rozotieram ho po sebe. Vďaka vlhkej pokožke sa rýchlo mení na bielu penu a krásne rozvoniava po celej kúpeľni. Napením sa celá a budem ako malý obláčik nehy. Moje ruky nežne krúžia po pokožke. Nie tak rýchlo ako inokedy. Dnes pomaličky a pri tom myslím ako by ma skúmal On. Prsia sú nádherne plné, zadoček zvodný a divoký.

Krúžim po svojich prsiach. Mám pocit, že dnes sú ešte pevnejšie ako obyčajne. A bradavky sa zodvihli akoby chceli vystreliť von. Cítim zvláštne teplo niekde vo vnútri, akoby sa rodilo niekde v podbrušku. Rukami skĺzam pomaly po brušku a krúživými pohybmi sa dostávam až k spenenému venušinmu pahorku. V mojom podbrušku akoby sa rozvinula neuveriteľná špirála rozkoše. Cítim ako mi zčerveneli líca a teplo sa valí do všetkých kútov môjho tela. Dych sa mi začína trochu zrýchľovať a ja sa trošku rozkročím, aby jemná pena mohla skĺznuť aj tam kde by som chcela prijať muža. Prstami si prejdem po vonkajších lupienkach lotosového kvetu. Som unesená ako ľahko kĺžu a aké to je na dotyk príjemné. Cítim, že vzrušenie sa hrnie smerom k mojej perličke a ja vzťahmi svojho perinea ešte viac stimulujem svoje dráždenie. Chcem to! Teraz a hneď. Jemne a pri tom prudko. Opriem sa chrbtom o sprchu a začnem sa hladiť. Hladenie je stále intenzívnejšie. Našpuľujem svoju nefritovú bráničku a začínam prúdom horúcej vody stimulovať svoju už takmer odhalenú perličku. Už začínam mať nekontrolovateľný dych a z úst sa mi občas podarí neudržať hlboký ston. Moja pravá ruka neprestáva krúžiť po lupienkoch a ukazovák už vnikol do vnútra. Už to nechcem pomaly, už to chcem rýchlo a tak som začala šialenú jazdu maznania sa vo svojej vriacej jaskynke. Cítim ako horím, cítim ako zo mňa vytekajú kvapky lásky a počujem ako moje prudké pohyby spôsobujú príjemné čľapkanie. Idem sa zblázniť, už to nemôžem vydržať, už sa nedokážem zastaviť.

V tom niečo ťuklo. Zľakla som sa. Cez zahmlené sklo sprchovacieho kúta som spoznala siluetu muža. Bol to On. Prekvapil ma. Prišiel. Z takej diaľky! Ako to? Nejdem sa tou myšlienkou zaoberať. Otvára sprchovací kút. Časť pary sa vyrúti von a ja som sa usmiala. Je nahý a pripravený splniť mi moju túžbu. Pozdravili sme sa a ja ho chytám za ruku a priťahujem k sebe. Chytá ma za boky, ja ho objímam okolo krku a pritláčam sa tesne k nemu. Sprcha zvrchu nádherne obmýva naše telá. Chytá svoj bodec, prechádza ním po mojej stále vzrušenej jaskynke, nasmerováva a zasúva. Zastonala som. Po tomto som túžila. To teplo jeho nástroja hlboko vo mne. Chytá ma za zadok, oprie ma o stenu sprchy a začne prudko prirážať. Obaja sme neskutočne vzrušení. Naše stony počuť aj cez hluk striekajúcej horúcej sprchy. Viem, že to už dlho nevydržím. Tá príprava pred jeho príchodom sa prejavila. Strácam vedomie. Už nič nevnímam. Už len krôčik, už len jeden pohyb a … vtom to prichádza. Obrovská, neuveriteľne silná vlna rozkoše sa preháňa mojím telom, aby mnou lomcovala ako po zásahu elektrickým prúdom. Aaaaaach. Svaly sa zachveli a mykajú sa v obrovskej erupcii. V tom momente aj On explodoval a sprcha jeho šťavičky naplnila moju jaskynku, mieša sa s vodou a steká mi po stehnách. Všetko zo mňa opadlo a na tvári sa mi konečne zjavil upokojujúci úsmev. Konečne mám krásny pocit zo seba a svojho života.

Zastavila som vodu a para sa pomaly začala vytrácať. A s parou sa pomaly vytrácal aj jeho obraz. Obraz muža mojej fantázie, čo ma navštívil aspoň takto virtuálne a na chvíľu sa zhmotnil v úžasný zážitok.