Biliard

Ani už neviem, či sa to naozaj stalo. Či to nebola len moja predstava. Nikdy by som neverila, že sa dokážem až tak uvoľniť, že to dokážem až tak intenzívne prežiť.

Boli sme sa trochu uvoľniť po práci. Stabilná partia ľudí, ktorý sa vedia dobre baviť. Boli sme v našom obľúbenom bare. A bol tam aj nádherný biliardový stôl. Tešila som sa ako si zahrám. Vždy mám z takejto hry dobrý pocit. Pevne uchopené tágo a rany takmer presné. Popritom som vypila niekoľko dobrých pohárikov suchého vínka a mohla som sa tak neviazane baviť a predvádzať za stolom. Ľudia sa pomaly rozchádzali, ale ja som ešte stále mala chuť hrať . Napokon tam zostal len barman a ja. Všimol si, že už nemám s kým hrať a tak sa ponúkol. Až vtedy som si ho lepšie všimla. Bol vysoký tmavovlasý a pôsobil, že pracuje na svojom tele.

Neviem, či to bolo vplyvom toho vypitého vína, či som si len chcela dokázať, že som skutočnou ženou a dokážem zviesť akéhokoľvek muža, ale začala som s ním flirtovať. Najprv len tak svojim úsmevom a prenikavým pohľadom, ale potom som  údery smerovala tak, aby mal vždy výhľad na môj odhalený dekolt a obtiahnutý svetrík. A jasne som videla, že mu nie som ľahostajná. Zdal sa mi trocha nesmelý, ale ako hra pokračovala, stále viac sme si jeden druhého doberali a smiali sa. Až to raz nevydržal.

Hra už bola takmer na konci a ja som mala urobiť rozhodujúci úder a schovať čiernu guľu. Biela však bola veľmi ďaleko a ja som sa musela natiahnúť cez stôl. Postavil sa za mňa a snažil sa moju ruku nasmerovať správnym smerom. Zacítila som jeho vôňu a započula jeho dych. A on pravdepodobne zacítil moju vôňu a zatvoril oči. Pevne ma uchopil za boky a pritiahol k sebe. A ja som odrazu k nemu pocítila obrovskú náklonnosť. Zaklonila som hlavu a perami hľadala jeho. A on moje našiel a nežne sa k nim prisal. Ucítila som jeho horúci dych a vlhký jazyk a zatúžila som sa s ním maznať a hrať a neodpojiť sa od neho na dlhé dlhé minúty. Lenže on mal so mnou iné plány. Po slastných bozkoch a tuhých objatiach, pri ktorých mi naskakovala husia koža ma z ničoho nič obrátil tvárou ku stolu a rukou mi nežne pritlačil na chrbát, aby som si naň ľahla. A ja som neprotestovala a nechala sa ovládať jeho chúťkami.

Prudko mi stiahol nohavice a rukami pohladil moje polovičky, ktoré už len z časti zakrývali nohavičky. ľavou rukou mi vošiel medzi stehná a z vnútornej strany ich začal hladiť. Bola som nútená sa trošíčku rozkročiť, lebo jeho dotyky boli také slastné, že som chcela, aby stúpal vyššie a vyššie. A on stúpal a pritom ma jemne hryzkal do zadočku. Pravou rukou a pomocou šikovných prstov sa cez moje nohavičky dostal až k mojej nefritovej bráničke a začal mi ju dráždiť. Najprv len tak pomaly a zľahka, ale postupne ako počul, že začínam hlasno stonať a vzdychať, tak začal pridávať a pritláčať. Jasne som cítila ako mi horí moje celé podbruško a ako  z mojej jaskynky vytekajú kvapky lásky a on ich saje svojími perami. Išla som sa zblázniť rozkošou a triasla som sa na celom tele. Moje vzrušenie neuveriteľne narastalo a ja som sa bála, že čochvíľa vybuchnem. Ale on na chvíľu zastal a postavil sa.

Stiahol zo seba svoje nohavice a boxerky a svojim pripraveným nefritovým bodcom nekompromisne do mňa zozadu vošiel. Prehla som sa nesmiernou rozkošou. A on začal vo mne divoko prirážať . Môj lotosový kvet ho šťavnato odmeňoval a ja som vzlykala rozkošou. Ani neviem ako dlho to trvalo, ale šla som sa zblázniť. Akoby som prestávala vnímať čas a priestor a bola som tu len ja , on a ten stôl. V tom prestal, vyzliekol zo mňa aj vrchnú časť oblečenia a otočil si ma k sebe.

Zase ma neskutočne vášnivo bozkával. Aj on s vyzliekol do naha. Roztiahol moje rozkošou roztrasené nohy na stole a znova do mňa razantne vošiel. Naše oči sa od seba nevedeli odtrhnúť. Naše pery sa za stáleho stonania občas stretli a nežne oblízli a naše nefritové nástroje hrali neskutočnú ódu na rozkoš. Moja mysle stúpala kamsi do diaľky a moje telo sa strácalo pod jeho pohybmi a prirážaniami. Tešila som sa z tej nezvyčajnej polohy a prostredia. Bdela som a snívala zároveň a moja tvár horela ako ten najsilnejší oheň. Moje vnútro sa premenilo na obrovský vulkán, ktorý už každú chvíľku vybuchne. Už sa to blížilo, už to bolo takmer tu, už som to nemohla vydržať, už som musela takmer kričať a v tom sa všetky moje svaly stiahli a niekoľko krát vyčerpávajúco šklbli a ja som mala pocit, že v tom okamihu som tým najšťastnejším tvorom na svete.

A takmer v tom istom okamihu on zo mňa vytiahol svoj bodec a z jeho vrcholca vystrelilo na moje bruško množstvo bieleho prúdu lávy. Obaja sme sa objali a ešte chvíľku sme si šepotali nežné slová do uška.

Bol čas odísť a tak sme sa obliekli a každý išiel svojou cestou…..