V aute

Cesta sa už kľukatí hodnú chvíľu. Sedíme mlčky v aute a počúvame príjemnú latino hudbu. Alej jeseňou zmaľovaných stromov už zvesela púšťa na cestu suché lístie a ono sa za našim autom nádherné víri. Nohy máš pohodlne opreté o prístrojovú dosku a vzduch z vetracích otvorov sa pohráva s Tvojou neposlušnou ofinkou. Občas jedným okom kuknem na Teba. Mám pocit , že ma stále sleduješ a vždy keď sa na Teba pozriem, provokačne zodvihneš obočie a usmeješ sa. Pôsobí to zvodne a ja sa musím usmiať s Tebou. Nepotrebujeme slová, stačí nám naša prítomnosť a naše pohľady.

Interiér nášho auta akoby sa naplnil zvláštnou atmosférou. Pravou rukou som pohladil Tvoje nežné kolienko a nechal ruku na ňom. Vôbec si to neodmietla ba naopak, vzala si mi ruku a posunula ju smerom hore. Trochu ma to prekvapilo, ale nezaskočilo a hladil som Tvoju ľavú nôžku aj cez oblečenie. Ty si sa neprestala usmievať a ja som videl ako sa nadvihuje Tvoj bujarý hrudník. To bolo znamenie , že mám zastaviť. Trochu bol problém nájsť správne miesto, ale táto poľná odbočke niekde hlbšie do lesa bola ideálna. Tu nás nemohol nik rušiť ani vidieť.

Zastavil som a obrátil sa na Teba. Stále sme boli ticho a pozerali do očí. Usmievali sme sa na seba a občas aj zasmiali, aby sme prekonali vlastný ostych. Tvoje oči sú nádherné zvodné a ja nedokážem nič iné vnímať. Celkom som do nich spadol a ocitol sa v úplne inej dimenzii. V dimenzii, kde čas a priestor nehrá úlohu a kde sme voľní a prirodzení. Ľavou rukou som pohladil Tvoje líčko a dlaňou som prešiel až do Tvojich vlasov na Tvoj zátylok. Zatvorila si oči a našpúlila svoje malinové pery. Môj horúci dych sa priblížil k Tvojmu a moje vlhké pery našli Tvoje. Môj zvedavý jazyk sa špičkou snažil nájsť Tvoj. Naše dychy sa zrýchlili a okná auta

Platený obsah

Prihláste sa, aby ste mali prístup k obsahu.