Malá posteľ

Dlhý a unavujúci deň. Množstvo ľudí, ktorých ste stretli, množstvo situácii, ktoré ste zažili, množstvo problémov, ktoré ste riešili. To všetko Vás úplne vyčerpalo. Obaja ste vkĺzli do maličkej válendy s kvalitným matracom. Prikryli ste sa len tenkou dekou z ovčieho rúna. Ale bolo Vám pod ňou príjemne teplúčko. Nebolo potrebné mať nič na sebe. A ani ste nemali. Tak ako Vám je najlepšie ste sa k Tebe pritúlili a zaspali.

Ani nevieš ako dlho si spala. Otvorila si oči a všimla si si, že Ťa sleduje. Určite na Teba pozeral, keď si spala. Určite ho fascinuje Tvoja uvoľnená tvár. Už to urobil niekoľko krát. Ty si bola vo svojom kráľovstve snov a on zatiaľ vnímal každý Tvoj hlboký nádych a výdych. Nedotýkal sa Ťa. Len Ťa sledoval a snažil si Ťa zapamätať ako si maliar chce zapamätať tvár, aby ju potom mohol namaľovať. Často Ti o tom hovorí, necháva sa unášať Tvojou krásou a sníva o tom ako Ťa raz zobrazí a Tvoj obraz budú obdivovať generácie ľudí.

Ale dnes je to trošku inak. Dnes nejak zvláštne vonia. Máš rada jeho vôňu. Je mužsky hrubá a preto si často od neho berieš jeho košeľu a po premilovanej noci ju na sebe nosíš. A dnes je tá vôňa intenzívna. Už len obdivne na Teba nepozerá. Už svojou dlaňou prešiel po Tvojej tvári. Nežne sa na teba usmieva, ale vzápätí sa jeho pohľad mení na sústredený pohľad muža túžiaceho naplniť láskou ženu.

Platený obsah

Prihláste sa, aby ste mali prístup k obsahu.