Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Vyjadrenie názoru V. Putina na margo slovanských národov v súvislosti so sankciami voči Rusku.

Vyjadrenie názoru V. Putina na margo slovanských národov v súvislosti so sankciami voči Rusku.

Zaujímam o dianie na Ukrajine a  aj o dianie okolo V. Putina. Zverejnil som tu prepis jeho vystúpenia vo Valdaji, ako aj informácie o rokovaní v Brisbane. V tejto súvislosti považujem za dôležité napísať o vyjadrení p. Putina na margo slovanských národov, či už sú v NATO, alebo len v EU v súvislosti so sankciami.

Pán A.Karimov, tlačový hovorca hlavy Čečenskej republiky na tlačovej konferencii V. Putina 18.12.2014,  otvoril otázku sankcií voči Rusku s tým, že ich mrzí, že sa k tomu pripojili aj slovanské národy, ktoré vždy považovali za priateľské. Chcel poznať jeho názor na to, či je perspektívne možný návrat k tomu, aby štáty ako Srbsko, Česko, Poľsko, Bulharsko atď spolu s Ruskom vytvorili priateľský, alebo dokonca štátny zväzok. Mal na mysli v budúcnosti, aby tieto štáty mohli hájiť jednotnú pozíciu na medzinárodnej aréne, tak ako to v súčasnosti robia anglosaské národy.

Platený obsah

Prihláste sa, aby ste mali prístup k obsahu.
.