Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Vyznanie lásky- ON | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Vyznanie lásky- ON

 

 

Kráľ miluje kráľovnú.  Anjel kúsok neba.  Vták miluje slobodu.   A ja zase teba

Tesne pred tým, ako stretneme toho pravého začneme si myslieť, že dobrí muži už neexistujú.

          A, že láska si nás už nenájde, možno len pár príležitostných známosti, pri ktorých platí pravidlo ,, nezamiluj sa,,

Hovoríme si, že všetkých tých dobrých mužov sme prenechali minulosti a iných už nenájdeme, minimálne len tých, ktorí to na dobrých, chápavých a pozorných hrajú do doby, kým od nás nezískajú to, čo čo chcú.

  • A potom príde ON

A svet sa zdá krajší ako kedykoľvek predtým. A tak som  si povedala prečo sa nepodeliť s tým, čo a kto Vás robí šťastným.

Bola som zamilovanejšia viac, ako som si dokázala predstaviť. Priniesol mi do života lásku tak čistú, úprimnú a krásnu, že som viac po inej netúžila. Každý deň mi hovoril  krásne slová, každý deň mi hovoril, ako ma ľúbi nie preto aby si niečo žehlil alebo si ma chcel udobriť.  Ale preto, že ma chcel vidieť šťastnou a spokojnou.

Vie, že trepem nezmysly, ale predsa ich dookola počúva. Občas som hysterická, detinská, detská alebo príliš citlivá, no on ma drží za ruku, ubezpečuje, že všetko bude v poriadku, že sa nič zlé nestane, a že ma hrozne miluje.

Príde  vždy, keď ho potrebujem a nerád odo mňa odchádza.

A síce viem, že bude medzi nami diaľka, ktorú budem určite nenávidieť, ale viem, že pri mne bude stáť viac ako hocikto, kto je vzdialený pár metrov. Neverím, že som našla niekoho tak bláznivého, no zároveň verného a milujúceho. Niekoho, o kom som si vždy myslela, že bude len nesplneným snom, A že ten niekto so mnou vybuduje vzťah, po ktorom som vždy túžila.

O týchto tzv. rozprávkových vzťahoch som možno čítala len v rozprávkach a v časopisoch určeným ženám. Dnes viem, že ak tí dvaja skutočne chcú, každý jeden spoločný deň môže byť ako v rozprávke. A ja viem, že ju budem ešte dlho žiť. A to jediné, čo mi ostáva si želať, je prežiť celý život po jeho boku.

  • Lebo ešte nikoho som nemala pri sebe radšej ako jeho

Milujem, ako sa ma snažil rozosmiať, keď mám zlý deň, ako ma hladká po vlasoch a chrbátiku, keď spolu pozeráme film, ako mi splní všetky tie malé sny len preto, že chce byť po mojom boku v každej situácii. Milujem, ako mi napíše a odpíše stále a vždy hoc robí čokoľvek, lebo vie, že sa toho momentu neviem dočkať .

Vážim si, ako sa o mňa stará, ako mi vždy chce len dobre, ako ma miluje a zo všetkého najradšej mám to, že je môj a je tu pre mňa.

Ľúbim ťa láska moja