Továreň na šťastie

 

 

 

 

,, Odchádzam,,  Dlho  čakala a rozmýšľala či má odísť alebo ostať, ale je ten  pravý čas sa zbaliť , nezastaví ju už nič a nikto je  rozhodnutá ,čakala veľmi dlho nič sa nezmenilo a myslí si  že ani nezmení  ….Hneď sa začala baliť. Zdvihla  telefón a len krátko  povedala čakaj ma na stanici som rozhodnutá….a z druhej strany sa ozvalo konečne . Vonku bolo horúco tak  si balila letné veci šaty, plavky, trička, sukne a na vešiaku večerne letné šaty budem ich potrebovať ? a co keď? veď mi nezaberú veľa miesta.

Vybavila si potrebné veci , vedela  že tak skoro sa nevráti  a aj načo!!! nikto ju doma nečakal  a jej zmizla aj  posledná nádej.

Čakal ju na stanici až vtedy  si uvedomila ako veľmi jej chýbal a keď  ho zbadala sa rozbehla po peróne a rovno mu skočila do náručia ,,Konečne ,, povedal na tento deň som čakal veľmi dlho ale som sa dočkal ,Držal ju tak silno a pevne. Nezmohla sa na nič iné len na úsmev, chytila ho za ruku a povedala poďme domov. Cítim sa šťastná ,cítim sa užitočná ,cítim sa žena ktorá bude milovaná od rana do noci ,čo viac si môžem želať.

Ráno sa zobudila do horúceho dňa. A čo najlepšie mohla  urobiť dat si  plavky a ísť k bazénu . Ten pokoj a kľud si vraví je balzam na duši prečo som skôr neurobila  rozhodnutie je tu krásne, načo som čakala?  ale nevadí nikdy nieje neskoro si to užívať . Mám čas na písanie a tak  zobrala svoje obľúbene pero a začala písať . Cítila  pohľad svojho drahého ktorý ju nútil sa  otočiť , opätovať úsmev , poslala  mu aspoň  pusinku  nič viac sa ani nedalo ,pri bazéne nebola sama plný hotel a slniečko každého vyhnalo k bazénu ..Pocítila túžbu sa milovať unášať sa nádhernou vášňou cítiť jeho telo a vôňu. Vymieňali si zaľúbene pohľady ,vyzliekali sa očami túžili  jeden po druhom . Bola šťastná a pritom tak malo chýba aby žena bola spokojná ,,mať muža  pri sebe ktorý ju miluje ,zbožňuje.

Po večeri keď už bol kľud na hoteli a pracovné povinnosti skončili chytil  ju za ruku a potichu šepol pod láska večer je náš , presunuli sa k bazénu a jej  telo sa chvelo od vzrušenia jemne sa jej dotýkal , bozkal ,hladkal , horela celá rozkošou a určovala smer po čom túžila vedel presne ako ju urobiť šťastnou . Ich  tela sa spojili a unášali sa vášňou ako vlny na  búrlivom mori. Ráno pri východe slnka zobral ju do náručia a odniesol do hotela aj napriek únave  pocítili túžbu sa milovať šeptom  sa zmohla len na jedno  áno chcem. Slasť sa menila na príjemnú bolesť , jej tón hlasu  sa stupňoval a on ju zakrýval svojim telom ,pri každom  povzdychu sa jej pozrel do oči  láska moja milujem ťa.

Jeden deň krajší ako druhý , od šťastia kvitla  ako ruža . Ďalší večer plný prekvapenia ,v hoteli bol kľud a jej zazvonil telefón príď  dole a zložil . Keď schádzala dole po schodoch ,  on si  kľakol na koleno  a požiadal ju o ruku ,, rozplakala sa ,, nevedela co má povedať ,ostala v nemom úžase ,videl že je zmätená ale vôbec mu to neprekážalo ,zobral jej ruku a nasadil jej prstienok a sladko ju pobozkal ,bozk opätovala a on sa jej spýtal to má byť že ,,áno? ,, Áno,,