Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Tanec na móle | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Tanec na móle

,,Tanec je skrytý jazyk duše,,

Tanec je vášeň ,tanec je droga ,tanec je umenie. Tanec  lieči dušu ,čistí myseľ .Pri tanci sa nedá telo kontrolovať  tak sladko sa vlni a milo prispôsobuje okoliu.

,,Smiem prosiť ?,,  Zatancujeme si ? Váhavo pozerám či tieto otázky patria mne. Usmial sa na mňa áno s Vami . Urobila som krok a už mi podáva ruku a jemne ma sprevádza  na parket .

Hudba začala hrať  ucítila som jeho ruku pevne na chrbte jeho dych mi zarosil okuliare a pomaly ma začal sprevádzať po parkete , hudbu som prestala vnímať ale počula som jeho tlkot srdca, jemne kroky pôvabne pohyby, jeho cit ako vnímal hudbu bez toho aby mal premyslený čo len jediný krok ,vedel presne ako má viesť partnerku pri tanci . Hudba skončila ale on so mnou tancoval ďalej  udržiaval rytmus a ja som sa nechala viesť,nepustil ma, len sa usmieval.Takto sme pretancovali celu noc ,bolo to príjemne ,krásne. Ráno keď som sa zobudila ,tancovala mi hlava aj cele telo cítila som túžbu si s nim zatancovať. Chcela som môjho tanečníka stretnúť a rytmom tela sa poďakovať . Ako som prechádzala okolo móla zazrela som ho ako tlačí pred sebou vozík ,ostala som v tichom neme že kto je tá dáma čo ju tlačí?čo sa stalo že je na vozíku ?prešli sme okolo seba a kývli hlavou na pozdrav. Večer prišiel za mnou aby mi povedal kto bola ta dáma Je to moja sestra a zároveň bola moja tanečná partnerka. Tíško som sa spýtala čo sa stalo ? Nehoda na motorke ,určite ste boli skvelý tanečný pár vravím.

Na pláži bola tanečná zábava a ja som pohľadom hľadala svojho tanečníka ,pohľady sa nám stretli a vykročili sme na parket obidvaja rovnako.Pomalým tempom ma začal viesť a ja som sa nechala unášať príjemnou hudbou a rytmom ktorý udával môj kráľ v tanci.

Zas a znova sme pretancovali celú noc bolo nám krásne a nechcela som aby noc skončila  lietala som v oblakoch. Jeho ruky ma tak pevne držali a túžila som aby z toho zovretia ma nepustil.Pozval ma na drink neodmietla som ,dlhé hodiny sme sa rozprávali o živote o kariére a medzi riadkami spomenul že mal ísť na tanečnú súťaž ale stalo sa co sa stalo.Keď to rozprával ,zosmutnel a mne vnikla myslienka ,, Nemôžem tvoju sestru nahradiť ja?spýtala som sa ,, Môžeš,, urobila by si to pre mňa? na oplátku položil otázku on mne.  S úsmevom sme sa rozišli a ja  som neprestala myslieť na neho .Bolo to silne.

Na ďalší deň sme sa stretli na pláži pripravená sa učiť .Viedol ma s takou ľahkosťou ,cítila som každý jeho tlak ktorý z tela signalizoval, jeho ruky boli všade na mojom tele, nebránila som sa jeho dotykom boli mi príjemne. Cítila som jeho vôňu tela ,,chutila mi,, a moje telo sa začalo unášať nielen tancom ale aj rozkošou , bola som vzrušená .Položil ma na trávu a jemne sa ma dotýkal a šepkal si krásna a pobozkal ma na peru ,jemne som pootvorila pusu a naše pery sa unášali rytmom tanca.

Milovali sme a vôbec nám neprekážalo že na tele nám hraje dažďový orchester.