Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Sex a city...... | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Sex a city……

 

Ide vo vzťahu o sex, alebo o city? Sú city nutné k sexu? Alebo zo sexu vzniknú city?

……..Lujza prežíva mnoho vzťahov s veľa mužmi ,aby našla toho pravého….

Je atraktívna, zvodná, šikovná mladá baba za ktorou sa každý chlap obzrie ,s ktorou pôjde nie jeden na kávu alebo večeru. Už keď myslí že je ten pravý znova je to len o sexe.

Čakal ju nudný vianočný večierok so známymi a kolegami  ,znova ty istý ľudia, tie isté staromódne  historky a falošné úsmevy ,,dnes ti to sluší ,vyzeráš dobre a ja pritom viem , že pozerajú ženy na mňa cez prsty a chlapi? má vidia v posteli pri sebe  na jednu noc .Fuj celý večierok sa nesie v duchu pletiek a smiechu ,nebavilo ma to a tak som sa rozlúčila s ľudmi ktorých si vážim ,,no nie je ich veľa . Lujza odišla z večierka do cela dobre naladená vypila par pohárikov, zobrala si veci zo šatne a vybrala sa do mrazivého počasia. Husté vločky jej padali do tváre ,make up jej stekal dole po líciach .Nevenovala nikomu okoloidúcim pozornosť len rezkým krokom sa ponáhľala domov do tepla. Myslela už na teplú vaňu a na príjemný  večer . Prechádzala cez cestu sa potkla a zlomila si opätok ,po pod nos začala nadávať sama na seba aká je nešikovná . Predo mnou zastavilo  auto a svietilo jej  rovno do oči , a načo sa zmohla v hneve len na atak  o co mu ide že tak svieti mi rovno do oči….Vystúpil vysoký muž z auta a spýtal sa ma ste v poriadku ,nepotrebujete pomôcť ,moja nezdvorilá odpoveď nie – a nesvieť te mi rovno do oči .Hneď som si pomyslela že ďalší muž ktorý nevie čo z načatým večerom a hľadá si sex na jednu noc….

V poriadku a sadol do auta a odišiel , za bieleho dňa by som ho vôbec nespoznala , nevedela kto to bol ani tvar si nepamätám len jeho výšku a odporne svetla z jeho auta.

Lujza ráno vstala nie veľmi dobre naladená ,obliekla sa do nohavíc ,tenisky ,roztiahnutý svetrík a vlasy do gumy a vyrazila do prace,cítila sa pohodlne.Ako každé ráno ani dnes nebola výnimka išla do kaviarničky pre kávu a slané praclíky a sama pre seba popod nos si vraví mala som ostať doma a nie ísť do prace . Vo dverách kaviarne sa jej milo pozdravil vysoký muž a ja s nosom v zemi som len odzdravila dobre ráno…..Aká milé stretnutie vraví a ja som už musela zdvihnúť hlavu kto sa pokúša so mnou nadviazať debatu …Nóóó – vravím a pozerám , my sa poznáme? sa pýtam áno slečna vy ste tá zo včerajšej nešťastnej zemi ,aha áno zlý večer len som odvrkla , nevadí každý ho ma občas on mne na oplátku …Vyzerala som strašne neupravená ,neoblečená , ale bolo mi to jedno? trošku….

Nikdy pred tým som ho nevidela v kaviarničke a chodím každé ráno už par rokov s kadiaľ je ?kto to je? …A  tak som sama sebe povedala ďalší fešák z reklamy ktorý preferuje manželku aj milenku …..Lujza daj sa do kľudu sama sebe vravím toho máš už plné zuby chceš niečo iné.

Dni,týždne utekali a my sme si len každé ráno pekne pozdravili a milo usmiali. Až jedno ráno mi povedal nesadneme si k tej rannej káve? nevypijeme tu? áno prikývla som  a sadli sme si k oknu . Zaujímavé to bolo ráno pre nás oboch .Naše ranné kávy sa pomaly presúvali k zaujímavým obedom ,stále sme si mali čo povedať ,bavili sme sa o všeličom aj o počasí o práci a ja som si uvedomila ,že my sa stretávame vlastne len za bieleho dňa iný pocit ako keď muža vidím v šere…

Počúval ma ako som rozprávala a vysvetľovala rukami a on len v nemom úžase sedel a pil si svoju kávu.

Ja som konečne našla svojho princa , ktorý nič nechce ale ktorý  len dáva ….