Otvorený list k výzve proti okupácii NATO a za okamžité vystúpenie

Otvorený list k výzve proti okupácii NATO a za okamžité vystúpenie

Včerajším dňom sme spolu s našim tímom oficiálne spustili petíciu, v ktorej rozhodneme o budúcnosti našej krajiny. Národ, nájdi v sebe vlastenectvo a hrdosť! Vedz však…pokiaľ nie si pripravený prijať pre svoju vieru riziko, nestojíš za nič buď ty, alebo tvoja viera…Veríme, že svoju trvalú slobodu si môžeme vydobiť iba my sami? Ja verím…

Otvorený list k výzve proti okupácii NATO a za okamžité vystúpenie z NATO.

Dve veci, ktorým by sme mali zostať verní napriek ľudským slabostiam je láska k slobode a nenávisť k servilnému pokrytectvu. Európa zmietaná vazalskou poslušnosťou k tútorovi spoza oceánu slobodou pohrdla a napriek svojej moci v historickom povedomí národov servilne pokľakla pred zmesou rôznorodého obyvateľstva a kultúr, ktorá svoju násilnú históriu píše na území vyrvanom pôvodnému obyvateľstvu nie staršej ako pár storočí.

Čo núti starý kontinent k úslužným poklonkom nesvojprávneho otroka? Čo núti túto hrdú pevninu zabúdať? Len sedemdesiat rokov stačilo, aby zabudla na prízrak moru a dopustila jeho hnedý šat sofistikovane prezliecť za modro-žltý. Ideológia slávnostne odetá do šiat fyzického násilia, likvidujúca ľudí inak zmýšľajúcich na základe etnickej nenávisti pod rúškom národnooslobodzovacieho boja. Ach, aká zaslepenosť ! Fakľové pochody, beštie v uniformách s nacistickými symbolmi, oduševnené hajlovanie a to všetko pod ochranou polície, armády, sveta. Spúšťač krvavej občianskej vojny v nacistickom besnení novodobej genocídy obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny ako najvyššia daň za používanie materinského jazyka, pohľadu na budúcnosť zeme, odmietnutie vlády, pre ktorú sa stala nacistická zver symbolom a modlou. Nie je náhoda, keď už od kolísky je deťom horlivo vštepovaný fanatizmus, lesk v očiach dnešných banderovcov a nenávisť k rusky hovoriacemu národu. Už sama bývalá premiérka Ukrajiny na úrovni par excellence navrhla túto ruskú pliagu zrovnať z povrchu zemského atómovou bombou. Nikoho preto ani neprekvapuje prepisovanie dejín priamo pred našimi očami s cynickým pohŕdaním k tým, ktorí svoje mladé životy položili v boji proti fašizmu.

Prečo však mlčí Európa ? Prečo zaujala postoj, ktorý sa nedá pochopiť? Vari si neuvedomuje, že nacizmus nemožno ignorovať? Ak bude zaslepene odsúvať pravdu, ak ju bude aj naďalej nazývať falošnými menami, čaká nás budúcnosť, ktorá je dnes realitou tam, kde malé deti v predškolskom veku na každom kroku spoznávajú smrť a ich malé hlávky zosiveli vinou arogantných hier mocenských bojov dospelých.

Čo sa týka rozpínavosti ruského medveďa, radi by som iba pripomenuli, že ten kto porušil zmluvu o nerozširovaní základní NATO smerom na východ neboli Rusi. Keď sa v roku 1962 začala Karibská kríza, bola to odpoveď ZSSR na priamu hrozbu USA. Američania totiž v roku 1961 umiestnili okolo tureckého mesta Izmir 15 rakiet Jupiter s jadrovým hlavicami, ktoré boli schopné zasiahnuť Moskvu a iné sovietske mestá. To, že sa v minulom roku Američania chystali rozmiestniť na polostrove Krym jadrové rakety a spraviť z neho hlavnú základňu NATO v regióne, je fakt, ktorý môže poprieť iba neznalec. Paralely? Je vari niečo nepochopiteľné, že Rusko bolo opäť nútené zasiahnuť v záujme vlastnej bezpečnosti??? Navyše, na Kryme prebehlo platné referendum, avšak jeho výsledok tradične spochybnili všetky prozápadne orientované štáty, lebo ani jeden z nich už nevraví sám za seba. A že sa nezopakoval osud Kosova, kde krymskí Tatári sofistikovane neutralizovali vlastenecké nálady ako onoho času kosovskí Albánci? Verím, že NATO tento debakel nemôže prekúsnuť, keďže Juhosláviu bombardovalo aj bez súhlasu mandátu OSN v mene svojho pokriveného zrkadla demokracie. Ak by Rusko stratilo základňu na Kryme, fakticky by stratilo Čierne more a americké rakety na polostrove by sa stali začiatkom jeho konca. Už nebolo kam ustupovať.

Sme ženy a matky, preto nemôžeme byť ľahostajné k utrpeniu našich bratov. Sme Slovania. Odmietame viac mlčať, keď sa pácha zlo na nevinných deťoch Slavjanska, Donbassu, Šnežnoj. …a mnohých ďalších. Týmto vyzývam ženy a matky u nás na Slovensku a Čiech SPOJME SA v spoločnom boji. Bude to boj pasívny. Boh nás stvoril ako darkyne života. Milujúca matka nevie konať agresívne. Je stvorená pre dobro. My rodíme svojim manželom deti z lásky. Obetujeme im všetko. Vychováme ich ako statočných občanov svojej vlasti. Ale odmietame ich obetovať za zvrhlé záujmy USA a EU.

Ak nás naši politici sklamali a nestarajú sa o bezpečnosť nás a našich detí, potrebujú k úplnému šťastiu vojenské základne a muničné sklady u nás na našom maličkom Slovensku…povedzme im rázne DOSŤ!!! Sme za okamžité vystúpenie z radov NATO. Ak bol nutný rozpad Varšavskej zmluvy, tak sa rovnako tak malo rozpadnúť aj NATO. My sme nedarovali život svojim synom preto, aby museli narukovať na Východný front , po rýchlom mesačnom výcviku . Bývalé Srbsko prešlo peklom humanitárneho bombardovania. Synovia oligarchov rukovať nebudú, vo svetovej vojne proti Rusku oni umierať nebudú, sú o tom presvedčení. Na krviprelievanie sme tu my, občania a daňoví poplatníci. Dnes vás oslovujeme preto, lebo už o pár mesiacov alebo týždňov sa môže situácia výrazne zmeniť. Zavládne totalita na kapitalistický spôsob a sloboda prejavu nebude možná.

Amerika túži rozpútať vojnový konflikt proti Rusku, túži po ruskom nerastnom bohatstve. Rovnako je tak v hre ukrajinský bridlicový plyn, ktorý sa nachádza práve v oblastiach krutých bojov. Ak budú vojská NATO potrebovať pechotu…tak im prídu vhod naši slovenskí vojaci. Zabráňme ich zverskému scenáru, aby sa vraždili Slovania navzájom. Organizujme besedy vo svojom okresnom meste. Veď v knižnici sa môžu stretávať čitateľky a čitatelia a diskutovať aj o geopolitike a literatúre faktu. Mladšie ročníky máte prístup k internetu, ale vaša susedka ho nemá. Získavate oveľa viac informácií ako ona. Tak ju informujte o pravde a ako argument predložte utečenecké tábory. Keby bolo Rusko agresor, prečo kroky občanov Ukrajiny z Donecka a Luhanska smerujú cez hranicu do utečeneckých táborov práve do Ruska hľadať útočisko a záchranu života??

Vyzývame vás matky a ženy … zdieľajte a pridajte svoj podpis v Petícii za okamžité vystúpenie Slovenskej republiky zo štruktúr NATO. Sme Slovanky, držme spolu a nedovoľme podieľať sa na vyvražďovaní slovanských synov pod taktovkou USA a servilnej poslušnosti vazalského protektoriátu Bruselu.

Muži, ktorí sa pripoja k našej výzve sú pre nás už teraz dôležití, pretože sú našou ochranou a my sa môžeme spoľahnúť, že nebudú slepo poslúchať šialené a hlúpe rozkazy zvrátenej ideológie šíriacej sa toho času už ako mor a budú brániť svoju vlasť tak ako im to káže slovanská hrdosť, odvaha i srdce. Ďakujeme.

Slovanské ženy – matky proti vojne

Nájdete nás aj na Facebooku

 

Autor

Sonka Valovicz Sazama

Posledné Príbehy AutoraKategórie AutoraAutorové Značky
Najnovšie komentáreKnihy Autori

6 názorov na “Otvorený list k výzve proti okupácii NATO a za okamžité vystúpenie”

  1. Ako ide petícia? predpokladám super, tak ako referendum? národ plný skepticizmu a rezignácie, obdivujem Vás, ktorí sa tu ešte o niečo snažíte…..môžme sa tešiť na články, ako deti normálne vyrastajú v homo rodinách. bacha ľudia na média, ja už telku aj FB dosť eliminujem a aj moja rodina. prajem všetko dobré v snažení… :2thumbup

  2. Petícia beží ďalej…my sa musíme v prvom rade zjednotiť, nie štiepiť sily nezdarom referenda….práve to by nás malo posilniť, aby sa krčmový štamgatizmus nestal tradičným slovenským folklórom…samozrejme, že skepticizmus veci neprospeje, v referende zlyhal ľudský faktor a je zbytočné obviňovať, čo a kto bol spúšťačom…My ideme ďalej, petícia beží, nepotrebujeme médiá, pretože sú ničím len bulvárom….a naivne dúfať, že budú ľudí objektívne informovať o agresii NATO, keď teraz zatvárajú oči pred genocídou u susedov a svojou bezcharakternosťou v pätolízačstve svojich kvázicelebrít a pseudointelektuálov nechránia krajinu ani tým najzákladnejším, a to objektivitou a PRAVDOU, ale len tárajú, namiesto reportáží o fašizme a jeho otvorenej ceste smer Európa mútia malú šedú hmotu svojich verných ovečiek nákupnými maniačkami, sladkým životom celebrít a inými trapošinami…Už len to, že tento cynizmus v čase totálnej biedy na Slovensku, kde ľudia žijú na dlh a od výplaty k výplate s damoklovým mečom exekútorov je ich jediný záujem ospevovať politikov v ružových tričkách s vulgárnymi nápismi. Nie, ideme ďalej….neodradí nás žiadny pesimizmus….Toľko času bolo, aby sa veci riešili, NIKTO neriešil…tak teraz keď petícia beží, koniec dilemám a polemizovaniu, bitia do pŕs za fb stačilo…JE ČAS KONAŤ…A TO PODPISOM . 🙂

  3. Stále viac verím tomu, že nás totálne opantal strach. Bojíme sa už sami seba. Nik sa nikde, kde treba neozve. Doma v kuchyni búchame pästičkami po stole, sme hrdinovia, kde netreba a tam, kde by sme mali, čušíme. Za kuchynským stolom vyhlasujeme vojny, odvolávame vlády, prezidentov a podobne. Prídeme do práce, pozeráme, čo robia druhí, kritizujeme všetko a všetkých, len pre boha nie seba! Nik sa neozve, že poberá malý plat, radšej si utekáme zobrať do nebankovky pôžičku na nákup blbostí, len aby sused videl, že na to máme! Nevieme sa už pozrieť pravde do očí. Priznať si, že už na tie srandičky jednoducho nemáme peniaze. Ak to raz dokážeme, tak potom možno sa nám aj tie ústa otvoria tam, kde treba. Štát, banky nás šklbú ako husi, doslova nás okrádajú. Všetci to vieme, ale povieme to zatiaľ len v tej kuchyni, ale keď nás zastaví v meste anketár a položí otázku, ako sa nám žije, tak počnúc školákom a končiac penzistom si tu žijeme predsa ako v raji.

  4. Máš samozrejme pravdu a plne s Tebou súhlasím (čo som aj potvrdil vo voľbách a na petícii), ale tu neide len o NATO. To nestačí. To čo sa deje v Európe je neskutočné, Myslím tým migrantov a totálnu neochotu brániť naše krajiny zo strany parchantov slniečkárskych politikov mimovládkarov. Z ich strany je to nielen vlastizrada, ale zrada všetkého v čom vyrástli, hodnôt s kt. sa zakladala únia a celej EU populácie. Kašlú na to, čo bude s našimi deťmi. Ja nechcem, aby moja dcérka musela raz chodiť po ulici vo vreci na hlave, aby synovi zotol nejaký negramotný debil hlavu, lebo sa nebude 5x denne modliť a trieskať hlavu o zem. Aby moju kresťanskú ženu niekto znásilňoval a považoval ju za odpad, ktorý nemá právo na svoj život. Ani ich ženy nie sú na tom lepšie, veď sú to len poloľudia. Samozrejme nebudem písať všetko, čo by nás čakalo. Proste to tu nechcem a NEBUDEM tolerovať. Hoci ma aj budú označovať (už sa to deje) za netolerantného, za fašistu (to samozrejme nie som), rasistu (to asi som?, aj keď cigáni mi nevadia) a nech ma ja zavrú, ale nemôžem sa k tomu stavať inak a musím brániť svoje deti. Tak je to aj v prírode. Kiežby som nemal svedomie, mali by sme (rodina) sa jak prasce v žite 🙂

Pridajte Komentár