ODPOVEDZ

ODPOVEDZ

Most-Híd v dokumente Občianska vízia 2016 – Zahraničná a bezpečnostná politika podporuje posilnenie politickej a vojenskej prítomnosti USA v Európe aj na Slovensku, kde Európa nemôže byť bezpečná bez americkej prítomnosti. Podobnými víziami prichádzajú všetky politické strany, prezident Slovenskej republiky ako aj médiami uznaná inteligencia a elita.

Slová tak závažné v čase agresívnej imperialistickej politiky USA dopúšťajúcej sa vojnových zločinov a intervencií do suverénnych zemí, presadzujúcej jediný model demokracie na západný spôsob s dvojitým metrom v pokrivenom zrkadle, že je snáď už (?) najvyšší čas zastaviť šialenstvo, do ktorého nás ženie politická mašinéria vazalských prisluhovačov na čele s najvyššími predstaviteľmi štátu. Posledné slová o ohrozenej bezpečnosti východnej Európy a nutnom kroku vybudovať vojenské základne NATO s vytýčenou frontovou líniou, kde sa budú nachádzať jednotky rýchleho nasadenia v krajinách Bielorusko, Moldavsko, Rumunsko, Maďarsko, Poľsko a Slovensko a nutnosti spojencov dodržať sľub ohľadom vojenských výdavkov k posilneniu ich pozícií z úst americkej diplomatky pre európske záležitosti Victorie Nulandovej ,známej okrem koláčikov aj vetou „Fu** the EU“ vravia, že čas dozrel.

Pokiaľ parlamentné a mimoparlamentné strany vsadia všetko v servilnej prisluhovačnosti na jedinú kartu, rokmi zasievaný chaos vo falošných hodnotách oslavujúci najnižšie ľudské emócie bude čoskoro žať svoju úrodu…Generácia apatická k biedam človeka, ničnerobiaca s korupciou a kolaboranstvom svojich bábkových vlád, odmietavá vidieť pravdu a spohodlnene velebiaca lož si nezaslúži nič, iba byť otrokom a sústom pre delá svojich modlí.

ODPOVEDZ…

chytená do klamstiev
sebe vlastných
ponížená, zneužitá
bez vôle
no mocou zaslepená
hráš sa na Boha
v túžbe
vyrvať bez odporu
dušu Russii
…áno, tie ambície cítiť
každým dychom
hnev, zloba, hystéria
kriví charakter
predajná neviestka
za pár drobných
svedomie ťa nezráža
do kolien

a že ti nestačí
mrazivý dych
čo kosí bez sĺz
Slovanov
aké hĺbky bahna
mieniš prebrodiť
aby si konečne ustala?
… či IBA vojna
do ktorej nás ženieš
šialenstvo
v plameňoch ukojí ?!

….ach, zradná Európa
odpovedz
za KOHO spoznáme
vlastnú smrť ?

SVS
zbierka – Žalujem

 

Autor

Sonka Valovicz Sazama

Posledné Príbehy AutoraKategórie AutoraAutorové Značky
Najnovšie komentáreKnihy Autori

2 názory na “ODPOVEDZ”

  1. Postoj strany Most-Híd ma veľmi prekvapil, nakoľko p. Orbán Viktor a jeho vláda dosť ostro vystupujú proti americkej politike akoby tie príkazy zhora, však vieme ako to funguje, úplne ignorovali. Považujem to za pozitívum v našom regióne a som rád, že vystrčili rožky už aj Gréci. A na margo našich “slovenských” politikov s maďarskou národnosťou(som to dal radšej do úvodzoviek, nejak mi to nesedelo) by som napísal len toľko. Som veľmi rád, že konečne vidím nejaké to pozitívum, aj keď veľmi malé a tým pozitívom je ich názov. Podľa mňa ten most neslúži na spájanie táborov, ale na prebehovanie z táboru do táboru, ako to našim milým politikom vyhovuje.
    enjoy 🙂

Pridajte Komentár