Neocenená..

Neocenené dievča…

 

Je to typ ženy, dievčaťa, ktorý hneď na prvý pohľad neoceníte.

Tá, ktorá sa bude na prvý pohľad snažiť byť tvrdo a bude vždy k dispozícii. Je to typ ženy, ktorá sa dá ľahko prečítať, pretože je čestná, úprimná a sa pozerá vždy do predu. Keď, Vám bude venovať čas a pozornosť, nebude to znamenať pre Vás veľa, pretože ona to robí tak ľahko

Je to typ ženy z ktorej nebudete príliš nadšení, pretože sa nikdy nepýtate, ako sa cíti. Je to ona, ktorá rýchlo odpovedá. Iniciuje plány. Ona Vás pozýva a volá. Snaží sa príliš tvrdo.

A najprv si uvedomte, že je iná. Že si zaslúži, aby sa s ňou zaobchádzalo s rovnakou úctou, ktorú ste si síce nezaslúžili, ale ona Vám ju dala zadarmo.

Na začiatku sa k nej budete chováte veľmi dobre. A na oplátku sa ona k Vám bude chovať lepšie, a bude sa snažiť viac, bude to vyzerať ľahšie. Pretože to pre ňu je. Prirodzene premýšľa o druhých pred sebou, a to je obdivuhodné.

 

Potom zrázu túto kvalitu čo obdivujete a rešpektujete začnete brat a považovať za samozrejmosť, hovory na ktoré ste zvyknutý odpovedať, správy na ktoré ste reagovali rýchlo, sú vo Vás.

Zrazu ju máte na myslí, áno je iná, ale je tak ľahko čitateľná, viete aký krok urobí a čo povie ešte skôr ako to vysloví.

 

Je milá, stará sa. Nebojí sa to ukázať.

A potom ste taký istý ako všetci ostatný.

Aj keď ste prisahali, že by ste s ňou nikdy nezaobchádzali zlé, začali ste.

Uvedomujete si, že bez ohľadu na to, ako sa k nej správate, na to nereaguje. Stále je presne tým, kým je. A to je pre Vás, iný druh výzvy. Pretože časť z Vás ju chce otestovať a dostať sa ku nej.

Takže sa snažíte, hráte hry a bláznite ju, ste úplným kreténom, pretože chcete vidieť, koľko ju môžete tlačiť až kým sa nezlomí.

Nie je naivná a nie je ani hlúpa. Vie presne čo robíte. Aj napriek tomu, že sa jej páčite, sa aj toto dievča dostane do bodu, keď je unavená zo skúšok. Z vášho života sa vytratí pomaly. Potom, keď budete nad tým premýšľať , uvedomíte si, že ste spolu dlho nepísali a ani sa nestretli.

 

 • Zrazu sa to dievča nestará, a v rozhovore nepokračuje snaží sa ho čím skôr ukončiť
 • Zrazu prestane skúšať a investovať do emócií
 • Zastaví sa
 • Prestane volať, chodiť do spoločnosti a vyvíjať akúkoľvek aktivitu

Pretože aj také dievčatá si uvedomia, že taký ľudia nestoja za to.

Potom sa toto dievča, s ktorým ste každý deň hovorili a písali stane cudzincom.

A rozhovor, ktorý je srdečný je zrazu nepríjemný.

Potom, Vás zasiahne, že stojíte v tej istej miestnosti, ako ona a je pre Vás ako cudzinec. Chýba Vám, aj keď  je tak blízko, ale ona už je emociálne ďaleko.

Je preč,  ale strašne  blízko.

Potom vám začne chýbať.

 • Obzriete sa späť, a uvedomíte si, že ste ju neocenili alebo neocenili tak, ako si zaslúžila. Pretože napriek tomu, že ste jej ukázali zlé stránky, ona vždy videla to dobré.
 • Obzriete sa späť a na každé ospravedlnenie, ktoré ste kedy povedali, a uvedomíte si, aké pochopenie a tolerantnosť voči Vám mala.
 • Obzriete sa späť a uvedomíte si, že si pravdepodobné zaslúžila toľko ospravedlnení, ale nikdy o to nepožiadala, alebo sa o to nestarala.
 • Obzriete sa späť a spomeniete si na všetko, čo pre Vás urobila a uvedomíte si, že ste do nej neinvestovali ani polovicu úsilia.
 • Obzriete sa späť na to, koľkokrát ste povedali nie, ale keď ste ju požiadali, aby bola niekde, alebo niečo urobila, vždy povedala áno a bola tam.
 • Obzriete sa späť a uvedomíte si, že Vás naozaj milovala, podporovala vo všetkom čo ste urobili.
 • Obzriete sa späť a uvedomíte si, čím si kvôli Vám prešla ale stále sa vrátila s otvoreným srdcom a milovala, aj keď ste jej dali toľko dôvodov aby to nerobila.

Uvidíte, aká je šťastná a spomeniete si na časy, keď ste to boli Vy, kto mal jej čas, pozornosť a srdce. Bude sa usmievať viac, ako predtým. Pretože je pravda, že Vás milovala a starala sa o Vás a urobila všetko, čo mala, a stále to nestačilo.

Oceníte ju vo chvíľach prekonaných žiarlivosťou, na ktorú nemáte ani nárok, mohli ste to byť Vy. Ale nemohla čakať, až si uvedomíte  to, čo ste po celú dobu vedel.