Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Nechoď bližšie keď neostávaš..... | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Nechoď bližšie keď neostávaš…..

Tento príbeh je kapitola 1 z 3 v knihe Aké sme ženy?

 

Môže to byť pravá tá osudová.Môže to byť práve tá,ktorú stretneš raz za život a už sa nevráti .

Keď ju stretneš ,spoznáš to. Len jej  nedovoľ odísť . Každý z nás má svoju minulosť.ktorá nám udelila aj nepríjemné spomienky. To však neznamená ,že by sme na sebe nedokázali pracovať. Ak si stretol ženu ,ktorá ti dodáva motiváciu ,byť lepším človekom , nikdy sa jej nevzdávaj. Možno sa usiluješ o lepší život práve vtedy,keď ti doň vstúpila. Spoločne sa tešíte z každého posunu. Prečo by sa to malo pokaziť?

Miluje celým srdcom

Tento typ ženy si k sebe len tak niekoho nepustí.  Avšak, keď tak učiní , miluje celým srdcom a dušou. Hoci má svoj vlastný život , je ochotná sa svojmu partnerovi celá odovzdať a vybudovať tak niečo silné. Je lojálna, hoci už bola predtým sklamaná. Stále verí na lásku a o to väčšmi ju rozdáva.

Je ambiciózna

Pracovitosť patrí medzi jej prednostné vlastnosti. Možnože už má na pár rokov dopredu naplánovaný svoj kariérny rast alebo príležitosti, ako sa ďalej rozvíjať. Byť s ambicióznou ženou nie je ťažké, len by si s ňou mal držať krok. Čo by na tom bolo zlé? Ak chceš, aby tvoj život naozaj za niečo stál, musíš na tom pracovať. Presne ako ona.

Dáva ti priestor

Uvedomuje si, aký je pre teba priestor dôležitý, a preto je schopná dať ti dostatočné množstvo voľnosti. Nie je to typ ženy, ktorý by na tebe neustále lipol. To sa jej nepodobá. Napriek tomu je pre ňu mimoriadne dôležitá komunikácia. Ak má pocit, že ju partner zanedbáva a neinvestuje do vzťahu toľko úsilia, čo ona, nie je to dobré znamenie.

Priťahuje ťa už len tým, ako rozpráva

Inteligencia je jej druhé meno. Samozrejme, je úžasné ak je príťažlivá aj po fyzickej stránke, lenže krása časom vyprchá. Intelekt nie. Je múdra, vtipná a predovšetkým zaujímavá. Tá žena má iskru. A nie malú. Ak raz odíde, už sa nevráti. Uvedomuje si vlastnú hodnotu a vie, že si zaslúži presne to, čo aj ona sama ponúka.

Všetky oči na nej……..

No ona má oči iba pre teba.

Neber to ako samozrejmosť.

Je silná, a predsa ženská

Snaží sa byť silná a nezávislá, ale predsa dopraje mužovi iniciatívu. Zbožňuje, keď sa o ňu niekto snaží a hlavne, keď to nevyprchá zo dňa na deň. Lenže aj ju zvykne život skúšať. Napriek tomu stojí nohami pevne na zemi a je otvorená ďalším príležitostiam. Nie je to maličké dievčatko, ktoré sa rozplače kvôli zlomenému nechtu, ale tiež potrebuje nehu.

Nebude to s ňou ľahké

Nezhody patria k medziľudským a obzvlášť partnerským vzťahom. Táto žena rozhodne nebude mlčať, ak niečo nie je v poriadku. Nedá sa zmanipulovať a na klamárov je priam vycvičená. Otvorene povie svoj názor, ale to neznamená, že by si nevypočula aj druhú stranu. Je ochotná pristúpiť na kompromis, keď to ešte má zmysel.

Odíde iba raz

Ak táto žena stratí v niekom dôveru, je neskoro. Nenapravia to žiadne sľuby, darčeky alebo činy. Vie, že má odísť, keď napriek riešeniu problémov sa nič nezlepšilo a práve naopak, zhoršilo. Vo vzťahu hľadá predovšetkým harmóniu a ak to má celé ťahať sama, radšej si pobalí veci. Natoľko rešpektuje samú seba, že jej ani nenapadne myšlienka na návrat. Sebaúcta je jej dôležitejšia než akékoľvek výhovorky.

 

Navigácia v kniheNarovinu….. >>