Narovinu…..

Tento príbeh je kapitola 2 z 3 v knihe Aké sme ženy?

Všetky ženy snívame o týchto veciach

Muži si celý život dávajú otázku: O čom tie ženy skutočne snívajú? Odpoveď nie je vôbec ťažká. Aj keď má každá z nás svoje vlastné sny, sú tu  veci, o ktorých tajne fantazíruje každá z nás. A neklam, že ty nie!

Dostať sa do mužskej hlavy

Tak, ako muži rozmýšľajú nad našimi snami, aj my ženy by sme sa chceli dostať do ich hlavy. O čom premýšľajú, keď idú večer spať? Aký je to pocit byť pri intímnej chvíli na tej druhej strane? Naozaj je ich mozog menej vyspelý? Nuž, na tieto otázky odpoveď nikdy nedostaneme, no aj tak tajne premýšľame, aké by to bolo zobudiť sa ráno v tele chlapa. Určite si už aj ty odpovedala na otázku, čo by si spravila prvé, ak by sa tak stalo.

Scéna z romantického filmu

Niektoré ženy sú beznádejné romantičky a iné pri slove romantika prevracajú očami. Nech sa už navonok javia akokoľvek, všetky ženy tajne snívajú o romantickom geste ako vystrihnutom z filmu. Kytica kvetov do práce, bozkávanie v daždi, zastavenie lietadla, pretože v ňom sedíš a on ťa nechce stratiť. Neklam, že by sa ti nepáčilo veľké vyznanie lásky, aspoň raz zažiť, aký je to pocit. Možno tomu svojmu tvrdíš, že ti romantika nechýba, no tajne dúfaš, že raz ťa prekvapí.

Jesť a nepribrať

Toto je sen všetkých žien a azda ten najväčší! Zjesť všetko, na čo máš chuť bez výčitiek z toho, že sa budeš hanbiť na kúpalisku v plavkách. Ako je možné, že niektoré si tento sen žijú a iné nie? Toľká nespravodlivosť! Neexistuje žiadna žena na svete, ktorá o takejto možnosti nikdy nepremýšľala. Síce sa to dá zdravým životným štýlom a balansom v ňom ako-tak dosiahnuť, nikdy to nebude také, aké by sme brali všetkými desiatimi.

Strom života

,,Žena je koreňom, muž je strom. Strom vyrastie vysoko len vtedy,ak má silné korene.,,
,,Slová sú listy na strome života.
„Stromy a ženy taja svoje roky. Stromy však vydržia dlhšie mlčať.,,
„Strom znalosti nie je stromom života,,
,,Žena bez úsmevu je ako strom bez kvetov,,

Srdce ženy

Veríme, že spoločne môžeme vytvoriť svet, v ktorom budú žiť v súlade so svojou ženskou silou a budú schopné vo svojom okolí udržať rovnováhu v rôznych oblastiach života. Bohatá žena je sama sebou. Pozná svoje dary, aj temné stránky a nebojí sa byť taka, aká naozaj je.Vie , že je cieľom nieje zapáčiť sa každému .

Ak sa nachádza vo vašom ženskom srdiečku partnerská láska, urobte všetko čo je vo vašich silách, aby ste ju nestratili.

 

Navigácia v knihe<< Nechoď bližšie keď neostávaš…..Si priveľmi žiarlivá? >>