Korene amerického násilia a policajnej brutality

Korene amerického násilia a policajnej brutality

Platený obsah

Prihláste sa, aby ste mali prístup k obsahu.
Autor

Peter

Staň sa tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.

Posledné Príbehy AutoraKategórie AutoraAutorové ZnačkyNajnovšie komentáreKnihy Autori

3 názory na “Korene amerického násilia a policajnej brutality”

 1. tento článok sa mi páčil už pred rokom a pol, tak mi nedá pridať tu zopár linkov súvisiacich so zlom, ktoré prichádza z Ameriky. Pozrite si ich.

  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7456-zachyceno-kamerou-prvni-satanisticky-ceremonial-se-konal-ve-washingtonu-dc

  Sudca štátu Florida rozhodol , že ak školy zaisťujú a rozširujú školákom Biblie a ďalšiu kresťanskú literatúru , tak aj zástupcovia iných náboženstiev a ateisti majú právo distribuovať svoje materiály.

  https://www.youtube.com/watch?v=RjlDmxRPZX4

  V USA na stredných školách v rámci výučby matematiky, dejepisu a iných predmetov, často používajú pracovné zošity do ktorých žiaci kreslia . V tomto školskom roku v Orange County v štáte Florida sa deti na vyučovacích hodinách môžu hravou formou zoznámiť so základmi satanizmu .

  V desaťstránkovej Veľkej satanistickej knihe aktivít pre deti (The Satanic Children ‘s Big Book of Activities) sú hlavnými postavami Annabel a Damiena .Tieto postavičky vysvetľujú deťom rôzne satanskej rituály .

 2. Tak akože čo čakáš. Veď Ameriku obsadili rôzni kriminálnici a utečenci z Anglicka a iných krajín hlavne západnej Európy, ale aj Južnej(Taliansko). Neskôr vykynožili a dali do rezervácii domácich indiánov a teraz expandujú a presadzujú svoje záujmy v celom svete.

  Prikladám zaujímavý názor z We Are Here At Home.com:

  SPOJENÉ STÁTY NEMAJÍ PŘÁTELE, ani nepřátele, mají jen své zájmy pane Sobotko. Poučte se.
  Turecko začalo v sobotu ostřelovat děly nedávno vydobyté pozice kurdských milic YPG ve vesnici Azaz a blízké letecké základně na severu provincie Halab.
  Ale YPG jako ozbrojenou složku kurdské Strany demokratické unie podporují Rusko i Spojené státy, zatímco Ankara stranu považuje za teroristickou organizaci.
  TURECKÁ HRDOST I JEŠITNOST
  Turecký premiér Ahmet Davutoglu potvrdil, že turecké síly na kurdské milice na severu Sýrie zaútočily, a vyzval skupinu ke stažení z oblasti. „Provedeme protiúder proti každému jejich kroku,“ varoval předseda turecké vlády. Nynější vývoj v oblasti je pro Turecko, které vkládalo velké naděje do syrských rebelů, krajně nevýhodný.
  ?▶Všechno spěje k tomu, aby syrský prezident obnovil vládu nad celou zemí. Pak budou mít syrští Kurdové, kteří nejvíce znepokojují Erdogana, patrona v Damašku a získají významný stupeň autonomie, což ohrozí Erdoganův režim v Turecku.

  „Kurdský problém je pro Turecko bolestivá záležitost, snad ještě bolestivější než vztah k Arménii. Džina z té turecké lahve vypustili evropské, euroasijské a americké mocnosti a neuměly si představit, kdo na to doplatí. Na druhé straně všichni Kurdové vědí, že ´teď, anebo nikdy´, a že jsou a ještě dlouho budou nástrojem vyřizování si účtů mezi zeměmi celého regionu. Jejich sudba je strastiplná, ale jsou to odvážní bojovníci, kteří válčí o svou nezávislost celá desetiletí. A také si dobře pamatují, že jejich snaha o nezávislost byla bojkotována většinou těch, kteří je dnes ve válce s Tureckem podporují.
  CO BY SI MĚLI VŠICHNI UVĚDOMIT
  A k politice USA i v této oblasti nelze říci nic jiného, než si všichni po léta opakujeme: Spojené státy nemají přátele, ani nepřátele. Mají jen své zájmy!“ konstatuje Zdeněk Zbořil.

Pridajte Komentár