Ked láska bolí

Ked láska bolí

Volám sa Mariana.

Môj život bol celkom pekný,  bola som úplne obyčajne dievča chodila som na zábavy do spoločnosti do práce. Našla som si manžela s ktorým som prežila 12 dlhých spokojných aj smutnejších chvíl.  Mali sme problémy ako každá iná rodina.  Narodili sa nám 2 krásne zdravé detičky . Chodili sme obaja do práce spoločne sme sa starali o domácnosť aj o deti .Začal mi prekážať stereotyp a vyhladávala som kamarátky. Bola to chyba o ktorej som vtedy ešte netušila. Našla som si priateľa nechala manžela s ktorým sme roky budovali svoje hniezdočko. Cítila som sa sama bez lásky a keď priateľ vstúpil do môjho života vôbec som nevnímala jeho chyby, že ma 45 rokov o 12 viac ako ja , že nepracuje a cely deň presedí s kamarátmi a so svojou matkou. Rozviedla som sa kvôli nemu presťahovala s deťmi k jeho matke a potom sa začalo moje peklo ktorým prechádzam a neviem sa z neho dostať von. Ja som chodila do práce priateľ sa zabával s kamarátmi na domácnosť mi neprispieval. Po čase keď som mu to vykrikovala sem tam mi hodil 100 eur . Žili sme z môjho platu. Otehotnela som a myslela som, že sa zmení, že si nájde prácu. Mýlila som sa . Celá jeho rodina ma urážala, že budem mat debilne dieťa, že sme na dieťa starí. V tom mi jeho bývala priateľka ešte oznámila, že ma s ňou podvádza . Najskôr som jej neverila pýtala som sa ho či je to pravda, samozrejme poprel však on s ňou nebol 12 rokov . Keď sme prišli k nej všetko sa obrátilo,  áno boli spolu ale len tam a tam niečo opraviť niečo odviesť popieral, že by medzi nimi niečo bolo, ona však dávala dostačujúce dôkazy . Priznal že s nou bol ale nepriznal že spolu niečo mali. Mne to ale stačilo ako popieral predtým že ju 12 rokov nevidel. Ostala som s nim, nemala som už kam ísť, nemám sa kde vrátiť. Narodilo sa nám bábätko . Žijeme stále u jeho matky ten pán s ktorým žijem 26 rokov nikde nepracoval. Teraz si založil živnosť. Niečo občas zarobí a mne dáva 200 eur na stravu. Každý deň ho prosím aby sme si našli podnájom, odišli preč, ale nie on nepôjde. Tu je jeho svet, tu sa nemusí o nič starať,  má vedľa seba maminku. Stará sa do všetkého, keď mu prídu kamaráti je celá spokojná a tá najhoršia som samozrejme ja.
Verím však ze sa postavím na vlastné nohy, nájdem bývanie pre mňa a pre moje 3 detičky a zostaneme sami. Verím, že aj ja budem šťastná v živote už bez muža. Preto si vážte v živote to čo máte a nehľadajte inde, môže sa Vám stať, že spadnete do blata ako ja a odtiaľ sa len ťažko dostanete bez pomoci.

 

Autor

Mariana Nahálčiatko Krivusova

Posledné Príbehy AutoraKategórie AutoraAutorové Značky
Najnovšie komentáreKnihy Autori

3 názory na “Ked láska bolí”

  1. ….napísali Ste to veľmi krásne….do blata a na dno sa padá veľmi rýchlo, určite rýchlejšie, ako potom naspäť…
    Tá moja cesta bola podobná, mám dve krásne dcérky, som rozvedený, ale teraz žijem s priateľkou o 12 rokov mladšou šťastní.
    Veľmi Vám držím palce, viem, čo to je, škriabať sa z dna.
    Andrej.

  2. Páni, až ma pichlo pri srdci. Je mi veľmi ľúto toho, čím ste si museli prejsť… obdivujem, vašu silu a odhodlanie nepadnúť a naďalej sa starať o svoje milované deti. S vašich slov som naozaj vyčítala, že ich celým srdcom ľúbite. Aj keď verím, že nie všetci muži sú rovnaký, chápem váš pohľad na vec. Vám bude teraz asi bez druhého pohlavia lepšie.
    Držte sa a veľa šťastia v živote! 🙂

Pridajte Komentár