Warning: Undefined variable $max_in_kb in /var/www7/p6776/predajsvojpribeh.sk/web/wp-content/plugins/bp-custom.php on line 8
Ked láska bolí - | Najlepšie miesto na písanie príbehov |

Ked láska bolí

Volám sa Mariana.

Môj život bol celkom pekný,  bola som úplne obyčajne dievča chodila som na zábavy do spoločnosti do práce. Našla som si manžela s ktorým som prežila 12 dlhých spokojných aj smutnejších chvíl.  Mali sme problémy ako každá iná rodina.  Narodili sa nám 2 krásne zdravé detičky . Chodili sme obaja do práce spoločne sme sa starali o domácnosť aj o deti .Začal mi prekážať stereotyp a vyhladávala som kamarátky. Bola to chyba o ktorej som vtedy ešte netušila. Našla som si priateľa nechala manžela s ktorým sme roky budovali svoje hniezdočko. Cítila som sa sama bez lásky a keď priateľ vstúpil do môjho života vôbec som nevnímala jeho chyby, že ma 45 rokov o 12 viac ako ja , že nepracuje a cely deň presedí s kamarátmi a so svojou matkou. Rozviedla som sa kvôli nemu presťahovala s deťmi k jeho matke a potom sa začalo moje peklo ktorým prechádzam a neviem sa z neho dostať von. Ja som chodila do práce priateľ sa zabával s kamarátmi na domácnosť mi neprispieval. Po čase keď som mu to vykrikovala sem tam mi hodil 100 eur . Žili sme z môjho platu. Otehotnela som a myslela som, že sa zmení, že si nájde prácu. Mýlila som sa . Celá jeho rodina ma urážala, že budem mat debilne dieťa, že sme na dieťa starí. V tom mi jeho bývala priateľka ešte oznámila, že ma s ňou podvádza . Najskôr som jej neverila pýtala som sa ho či je to pravda, samozrejme poprel však on s ňou nebol 12 rokov . Keď sme prišli k nej všetko sa obrátilo,  áno boli spolu ale len tam a tam niečo opraviť niečo odviesť popieral, že by medzi nimi niečo bolo, ona však dávala dostačujúce dôkazy . Priznal že s nou bol ale nepriznal že spolu niečo mali. Mne to ale stačilo ako popieral predtým že ju 12 rokov nevidel. Ostala som s nim, nemala som už kam ísť, nemám sa kde vrátiť. Narodilo sa nám bábätko . Žijeme stále u jeho matky ten pán s ktorým žijem 26 rokov nikde nepracoval. Teraz si založil živnosť. Niečo občas zarobí a mne dáva 200 eur na stravu. Každý deň ho prosím aby sme si našli podnájom, odišli preč, ale nie on nepôjde. Tu je jeho svet, tu sa nemusí o nič starať,  má vedľa seba maminku. Stará sa do všetkého, keď mu prídu kamaráti je celá spokojná a tá najhoršia som samozrejme ja.
Verím však ze sa postavím na vlastné nohy, nájdem bývanie pre mňa a pre moje 3 detičky a zostaneme sami. Verím, že aj ja budem šťastná v živote už bez muža. Preto si vážte v živote to čo máte a nehľadajte inde, môže sa Vám stať, že spadnete do blata ako ja a odtiaľ sa len ťažko dostanete bez pomoci.

 

Posledné Príbehy Autora
Kategórie Autora
Autorové Značky