[kleo_alert style=“standard“] Musím sa zaregistrovať? [/kleo_alert]

Ide o to čo vlastne chcete. Ak Vám ide len o čítanie príbehov, tak registrácia v podstate nie je potrebná, pokiaľ príbehy nie sú spoplatnené. Ak ale chcete plne a efektne používať funkcie portálu tak Vám odporúčame sa zaregistrovať.

Čo registráciou získate: 

možnosť stať sa autorom, písať a predávať svoje príbehy, články
automaticky sa stávate našim členom, máte možnosť poznať a komunikovať s ostatnými členmi
získavate prístup k členským stránkam (Časová os a jej podstránky)
možnosť čítania spoplatených príbehov
Vaše príbehy sa automaticky zdieľajú na troch sociálnych sieťach, tieto služby sú zdarma
možnosť získavania bodov za svoju aktivitu
možnosť nakupovať za získané body produkty v našom obchode

[kleo_alert style=“standard“] Čo sú to kredity? [/kleo_alert]

Na portáli sa používajú ako platidlo kredity. Ich aktuálny zostatok a pohyb môžte kontrolovať vo svojom profile. Za kredity môžu autori predávať svoje príbehy, taktiež je spoplatnený prístup aj k niektorým stránkam, alebo výhodám. Tieto kredity možno nakupovať, získavať predajom príbehov a neskôr zameniť za reálne peniaze. Detailnejšie informácie sa dozviete v OP.

[kleo_alert style=“standard“] Ako si môžem ukladať obľúbené príbehy? [/kleo_alert]

Každý zverejnený príbeh sa objavuje aj na časovej osi. Stačí pod príbehom kliknúť na „Pridať medzi obľúbené“. Takisto si môžte označiť aj iné zverejnené príspevky.  Následne ich nájdete v profile v záložke „Obľúbené“.

[kleo_alert style=“standard“] Ako môžem sledovať reakcie na môj komentár? [/kleo_alert]

Oznámenia na komentáre k príbehom Vám chodia mailom, taktiež všetky notifikácie/oznámenia týkajúcich sa aj  skupín, priateľstiev a podobne nájdete v profile v záložke „Oznámenia“

[kleo_alert style=“standard“] Ako a kde vytvorím skupinu? [/kleo_alert]

Skupiny sa vytvárajú na stránke  Časová os/Skupiny—->Vytvoriť skupinu, kde stačí nasledovať pokyny a skupinu jednoducho vytvoríte.

[kleo_alert style=“standard“] Ako je to s nastavením súkromia v skupine? [/kleo_alert]

Máme tri druhy skupín, a to verejné, súkromné a skryté. Do verejnej skupiny môže vstúpiť ktorýkoľvek používateľ stránky. Táto skupina bude zobrazovaná v zozname skupín a vo výsledkoch vyhľadávania. Obsah skupiny a jej aktivity budú viditeľné pre všetkých používateľov stránky.  Do súkromnej skupiny sú prijatí iba používatelia, ktorí požiadajú o členstvo a budú prijatí. Táto skupina bude zobrazovaná v zozname skupín a vo výsledkoch vyhľadávania. Obsah a aktivity skupiny sú viditeľné iba pre členov skupiny.  Do skrytej skupiny môžu vstúpiť iba pozvaní používatelia. Táto skupina nebude zobrazovaná v skupinových adresároch a výsledkoch vyhľadávania. Obsah a aktivity skupiny sú viditeľné iba pre členov skupiny.

[kleo_alert style=“standard“] Môžem si na stránke uložiť nejaké fotky? [/kleo_alert]

Áno, na stránke je taká možnosť. Nájdete ju v profile pod záložkou „Album“. Nájdete tam aj nastavenie súkromia.

[kleo_alert style=“standard“] Ak som nepríhlasená niektoré stránky sa mi nezobrazujú a zobrazuje sa mi registračná stránka. [/kleo_alert]

Áno, k úplnému prístupu k určitým stránkam je potreba byť zaregistrovaný, alebo prihlasený, ak ste už tak učinili. Pre neregistrovaných užívateľov nie sú sprístupnené hlavne stránky našej komunity, kde sa nachádzajú profily našich členov a iné súkromné informácie.